Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výběr dobrých vtipů:

Na zahřátí

Dežo v elektru:

Přijde Dežo do elektra a říká: ,,Já bych chtěl tenhleten CD přehrávač."
Prodavač kouká-cikán ukazuje na jednoplotýnkový vařič.Pokrčí rameny a prodá mu ho.
Dežo přijde domů,shromáždí ženu a všech 14 dětí,položí na vařič cédečko a vařič zapne.Po chvíli smrad,kouř a slyšet jen praskání.
Cikánka se rozčílí:,,Dežo,ty Dylyno,tys nekoupil přehrávač,ale VYPALOVAČKU !!

Smrtka v nemocnici:

Dědeček leží v nemocnici, a dozví se,že tam obchazí smrtka, tak se beži schovat na kojenecké. Prestrojí se za miminko a lehne si do prázdné postýlky. Smrtka obejde celou nemocnici, až dorazí na kojenecké. Obchazí miminka a říká: "Pro tebe si přijdu
za 60 let. Pro tabe už za 51 let". Dorazí k dědečkovi, a povídá:"No a ty dobumbej a pujdeme pa".
Hádanka:
Má to padesát očí a dva zuby, co to je?
................................................................domov důchodců
Hádanka 2:
Víš jaký rozdíl je mezi tebou a šamponem?
.......................................................................žádnej oba ste na hlavu
Planý poplach:
V letadle mluví pilot na začátku letu...
Vážení cestující, letíme ve výšce 10km nad mořem rychlostí 900km/h, teplota vzduchu je...doprdele!! SAKRA!!! ---hrobové ticho v letadle, pak najednou křik, panika...Pilot se znovu ozve: promiňte mi za přerušení ale letuška mě právě polila kávou, kdybyste tak viděli moje kalhoty ze předu...Ozve se jeden z cestujících a volá: Ty hovado! Kdybys viděl moje kalhoty ze zadu!!!
Lidojedi:
Letí letadlo nad Afrikou a v něm George Bush, Gerthard Schroeder a Václav Klaus. Najednou sebou začne letadlo prudce házet, ozve se exploze a jeden motor vybuchne. Pilot si bleskurychle nasadí padák, řekne: "Hodně štěstí, pánové" a vyskočí. Bush říká: "Žádnou paniku, pánové. To zvládnu." Chytí knipl a kupodivu, sice tvrdě, ale přistane na jedné planině. Téměř okamžitě je letadlo obestoupeno davem černoušků. Ti tři vystoupí, ale dav se nerozstupuje. Největší z černoušků, náčelník, předstoupí a lámanou angličtinou říká: "My být lidojedi a my vás teď všechny sníst". Bush vykoktá: "Ale, to nemůžete. Jsem prezidentem Spojených států amerických." Náčelník na to: "Na to my kašlat, z tebe být guláš." a černoušci ho odvlečou. Schroeder: "Ne, prosím, jsem německý kancléř. Celý národ na mě spoléhá." Náčelník: "Na to my kašlat, z tebe být svíčková." a taky ho odvlečou. Klaus: "Ne tak to by opravdu nešlo. Já jsem prezident České republiky." A náčelník na to česky: "Ty vole, tam jsem studoval. Dáš si guláš nebo svíčkovou?"
Jak naštvat učitele:
Ve školní jídelně si přisedl student k profesorovi a ten říká: "Prase si nezaslouží, aby sedělo s labutí." Student se zvedl s odpovědí: "Tak já letim."Čímž samozřejmě pana profesora namíchl a ten se rozhodl, ze mu dá zabrat u zkoušek. Bohužel pro něj, student na vše odpověděl bezchybně. Proto mu dává poslední otázku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlů a v jednom bylo zlato, ve druhém rozum, který byste si vybral?" student po chvíli řekne, že by si vzal ten se zlatem. Profesor vítězoslavně: "No vidíte, a já bych si vybral ten s tím rozumem." Student nevaha: "Vždyť jo, každý si vybere to, co mu chybí." Profesor už je tak vytočený, že na studentův test napíše BLBEC a pošle ho pryč. Student odchází, aniž by se podíval na hodnocení a za chvíli se vratí s otázkou: "Pane profesore, Vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste tu žádnou známku..."

Krutý vtip

Zajmou indiáni Čecha, Němce a Rusa. Každému dají podmínku,že když jim přinesou jejich nejoblíbenější ovoce, nesnědí je. Němec si přinese jabka. Indiáni mu je začnou cpát do zadku. Němec hrozně řve... Čech si přinese pomeranče. Indiáni mu je začnou cpát do zadku a Čech se hrozně chechtá. "Copak tebe to nebolet?" ptají se indiáni. "Ale jo, bolí to jak sviňa, ale Rus si nese meloun!"

Chcete vtipy na jiné téma? Vyberte si:
 

O blondýnách/Různovrt/Míchačka/Z časopisů

Jiná sranda:

Ostatní vtipnůstky

Vtipné obrázky

Na letišti je taky zábava...

10 katastrof, za které vděčíme počítačům

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super Stránky

(Super stránky, 31. 1. 2008 19:57)

Super stránky jsou tyto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hmm

(Jan Novák, 29. 1. 2008 18:09)

Jasně, kéž by... smajlikuplus

http://www.smajlikplus.estranky.cz

(Smajlík Plus, 26. 1. 2008 19:06)

Nejlepší stránky na světě jsou Smajlík Plus. Ty jsou: http://www.smajlikplus.estranky.cz

fakt dobrý:)

(Allachai, 26. 4. 2007 16:21)

Jo tak to jsou hustý vtipy...nej je ten poslední...

super!!!

(neřeš..., 30. 3. 2007 21:04)

suprový...fakt prdel..

Je to krutý

(Karel T., 29. 3. 2007 20:08)

tak to je fakt krutý!!